.

Prosinec 2010

Polibek Smrti - Předmluva

13. prosince 2010 v 19:40 | Hanessie |  Polibek smrti
Ahojky, vím, že jsem psala, že s blogem končím a je pravda, že není moc času, ale pořád mám tendenci psát povídky, tak jsem začala jednu novou, byla bych moc ráda, kdyby jste si ji někdo přečetli. Doufám, že se adminky, kterým jsem nechala tenhle blog nenaštvou, ale nechtěla jsem ho nechat úplně nefunkční. Tady je:

Oči jsem měla pevně zavřené. "Je to jen sen. Je to jen sen." Mumlala jsem si stále dokola a doufala jsem, že osoby na otevřeném konci slepé uličky změnily cíl a já jsem opět volná. Závan větru, který se dostal kolem budov, přes neznámé osoby nesl vůni marnosti a blízké smrti.
"Dám vám všechno, co mám, mám peníze." Zavolala jsem na ně a pomalu jsem otevřela oči. Slyšela jsem jemné, zvonivé zasmání a tím víc jsem s sebou trhla. Nejspíš si mého pohybu, i přes hustou tmu noci, všimli a zareagovali sborovým zasmáním.
"Tak co tedy chcete?" vypěnila jsem kvůli neustálému vyčkávání. Všechen pohyb ustal, pak se opět rozezněl smích.
"Ty otázky nepokládáš, hloupá." Zasmála se nějaká dívka. Pak jsem slyšela další pohyb a bylo mi jasné, kterým směrem se pohybují. Zvláštní bylo, že byl ten pohyb velmi plynulý, měli to dobře secvičené, pak mi blesknul hlavou titulek dnešních novin, Další zmizení v okolí Port Angeles, řádí sériový vrah? Port Angeles nebylo už několik dní bezpečné. Bylo hlášeno několik zmizení a nalezlo se několik zničených těl. Skončím tak i já?
Neznámé osoby se s neuvěřitelnou rychlostí přiblížily a já jsem věděla, že to není jen sen v momentě, kdy se mi něco zarylo do krku, zděšeně jsem vykřikla a pak jsem omdlela.


free counters


Locations of visitors to this page